Aferin Bana

Duck'tan Herkese Mutlu Bayramlar!

Duck için alışılmışın dışında başlamış olsa da çook güzel biten bir gündü bayramın ilk günü.
Tam ben eve gelince yürüyüş yaptırdım ve patilerini yıkayıp camdaki yerine yollamıştım ki Çıtır ve ailesini gördük.

Duck çıldırdı tabi hemen çıkalım, kaçırmayalım, Çıtır'la oynayalım telaşından ciyak ciyak haykırmaya (evet resmen ciyaklayarak haykırıyor, bir gün videoya çekmeliyim kesinlikle ama o an hiçbirşey yapamıyor insan panikten :)) )

Biz de yeni geldiğimiz halde yeniden giyinip çıktık tıpış tıpış.

Duck kalabalık sever, tam bayrama uygun bir şekilde kalabalık dolandık. Çıtır'ın anne ve babası ile insan kuzeni (annesinin yeğeni) de vardı. Çook tatlı minicik bir kız,tam yemelik. Duck da tabi bu fırsattan yararlanıp yanaklarından tattı azcık. :)
Çıtır'ın annesini bol bol sevdi, babasını ne çok özlemiş bol bol üstüne atladı, azcık da kuzenden yanak aldı derken basket sahasında Çıtır'la da koşturdular ve muhteşem yürüyüş tamamlanmış oldu.

Oynasana oynasana diye dürtükleyerek Çıtır'ı da delirttikten sonra görevimizi tamamlamış olduk :))Şimdi pili bitmiş bir şekilde uyukluyor tabiki de..

Bu da haftasonu Orhun abisi ile çekilen komik bir fotoğrafı..:D


Herkese Duck kadar mutlu bayramlar diliyoruuz :)

6 yorum:

 1. DKK dedi ki...:

  duck sana da iyi bayramlar seni çok seviyrouz

 1. özge dedi ki...:

  deryaa, balım'ı da öp bizim için, bayram öpücüğü :))

 1. colette dedi ki...:

  Keşkül de Duck'a mutlu bayramlar diliyor.Burada çok fazla arkadaşı olmadığı için' Duck gelsin oynayalım' diyor.

 1. özge dedi ki...:

  Duck zaten İzmirli :) Keşke gelebilsek; en buyuk isteğim İstanbul'dan kaçabilip İzmir'e yerleşmek :) Bol bol da oynarlar o zaman ne güzel olur.. :)

 1. colette dedi ki...:

  Ne güzel olurdu gerçekten.Keşkül çok nazik bir kızdır hoyratlığa gelemiyor bu nedenle bir erkek arkadaşı var(Golden) onun dışında kimseyle oynayamıyor,küçük ırklar da çok gürültücü oluyorlar,Keşkül neredeyse hiç havlamaz:)Parkta büyük ırk erkek köpekler hemen üstüne çıkmaya kalkıyorlar,Keşkül de kaçıyor onlardan; kalça çıkığı nedeniyle biz hep tetikteydik acaba biz mi böyle yaptık diye üzülmüyor değilim.

 1. özge dedi ki...:

  Yok yok eminim siz yapmamışsınızdır. Duck da narin olduğundan en çok yavru köpeklerle oynamayı seviyor :) Erkek olduğu halde hep köpekler onun üstüne çıkıyor :D

  Kısırlaştırdık nasılsa artık dişileri de zorlamıyor, eminim çok iyi anlaşırlardı :)