Aferin Bana

havlatavla.com

Facebooktaki bir mesaj sayesinde veterinerimizden bu siteyi öğrendik,
düzgün bir site gibi görünüyor, başarılı oluruz sanmıştım ama sitede mesaj gönderme olayı yok sanırım ya da henüz ben seçemedim :)

Pek bilinen bir site de olmadığı için az köpek var şimdilik ama bakalım :)

Bu sitede çiftleştireceğiniz köpeği burcuna kadar seçebiliyorsunuz ve köpeklerin burçlarına göre davranışlarıyla ilgili de bilgiler var,
çok eğlenceli geldi :))

Duck 1 Mayıs doğumlu, boğa burcu oluyor yani.

Bakın bazı özellikleri nasıl da uyuyor :))
Müzik sevgisi ve inatçılığı..çocuklara olan sevgisi..

Bazıları da çok alakasız, hareket ettirmemek için sakin durmamız gerekiyor evde, hareketsiz duck dusunemiorum :))

Boğa
21Nisan - 21Mayıs
"Son derece inatçıdır"
Boğa Burcunda doğan köpek son derece inatçı ve kendi bildiğini okuyan cinstendir ve bu özelliği zamanla daha da belirgin hale gelir. Bu nedenle, erken yaşlarda eğitilmesi gerekir. Genellikle uysaldır, fakat sahibinin herhangi bir tehditle karşı karşıya olduğunu hissettiği anda çok öfkelenebilir. Bu köpeği sürekli gözlemek gerekebilir, çünkü köpekler için çok tehlikeli olan çikolatanın kokusunu nerede olsa alır. Sevgi dolu, sıcakkanlıdır. Mutlu olması için ona çok fazla ilgi ve sevgi göstermeniz gerekebilir. Hareket etmesi için onu zorlamak durumunda kalabilirsiniz. Boğa burcu köpekler son derece sakin bir yapıya sahiptir. Buna karşılık, üzerlerine gelindiği zaman bir anda değişirler ve asla mücadeleyi bırakmazlar. Bu hayvanlar dışarıda olmayı severler, uyumak mı oyun mu derseniz uyumayı seçerler. Yemeyi sevdikleri için kilo problemi yaşayabilirler. Sadık, namuslu, kolayca eğitilebilen bu burcun köpekleri, mükemmel rehber köpek olurlar. Çocuklarla çok iyi anlaşırlar. En büyük aşkları yiyecek, ikinci aşkları ise müziktir. Eğer boğa burçlu köpeğinizi mutlu etmek istiyorsanız ona Beethoven çalın. Saatlerce uslu uslu oturup, dinleyecektir.

0 yorum: