Aferin Bana

i love datca

Komik köpek duck,
istanbul dedik, hadi bir de yeni ev olsun dedik sesini cikarmadi.. Hava soguk, kis geldi dedik, ben izmirliyim, datcada buyudum ne isim var istanbulda demedi gitti radyatorun altina yatti isindi, annesi babasinin yaninda olsun da, gerisi bos..

Hadi bakalim buna ne diceksin dercesine bi de bindirdik arabaya, 12 saat git babam git bitmiyor dedik,
ooh ben arkada yan gelir yatarim dedi, yol boyunca sessiz sessiz uyudu.. Ben bunaldım o ses cikarmadi, neyse kavustu datcasina :))

Oyle komik hallerde ki, birseyleri hatirliyo, hatirladigi seyi gidip kontrol ediyo burda mi buyumustum dogru yerde miyiz dercesine, sonra o aradigi seyi bulunca sevincten cildiriyo..

Butun kopekler yatarken, yavas yavas yururken duckın cok acelesi var, devamli bir kosturmaca..

Etraf kopek kayniyo, sansina da cogu disi, duck evde oturabilir mi hic bu durumda, cildiriyo..

Anne nolur disari cikalim lutfen lutfen lutfen dercesine bi vikvik halleri, nolur bak sizi cok sevicem, sozunuzden cikmicam dercesine bi yavsaklik yalamalari.. tabi bunlarin da hepsi telaş içinde, aceleyle :)

Herkes de tanidi onu, bu gecen yilki kopek mi (halbuki en fazla 7 ay olmustur burdan ayrilali) , oo ne kadar cok buyumus, bahceli mi istanbuldaki eviniz?, e nasil bakiyorsunuz?, bu seni baya zorlayacak baksana nasil kuvvetli..

Tipik datçalı olarak her gördüğümüz aynı muhabbeti yapıyor, bir merhaba hoşgeldinizle geçen olmadı şimdiye kadar.. Bu da duckın işine geliyo tabi, koşa koşa 10dk. da bitireceği datçayı böyle onunla bununla konuşarak, her gördüğüne kendini sevdirerek nerden baksan bir 2 saat kazanıyor, ooh sokaklarda gezelim, eve girmeyelim :)

-Hem burda bütün köpekler tasmasız geziyo, benim niye tasmam var, çok haince! :)
İstanbula gidince takarız anne sööz, azcık çıkariim burda, şurdan kemiriim bak hemen çıkar, lütfen lütfen lütfeennn, şurdan kemiricem bak söz

Datca rocks!

0 yorum: