Aferin Bana

Yaramazlıklara ve Gezmelere Devam..

Her haftasonu orda burda gezmelere devam.
Geen haftasonu Yaman'ın halası ile gezdik suadiye sahilde, ordan caddeye ıkıp yemek falan yedik ve duck kedi peşinden iki defa kaçtı, tasmasını geri geri çıkarıp. Sahilde de yine şaşkoloz bir lab ile oynarken iki saniyede şımarıp yanımızda yürüyüş yapan yaşlı teyzelerden birinin atkısını kaptı koşup oynamaya devam etti. Azarı biz işittik tabi kadından :)
Pazar günleri de Çıtırla sitede büyük bir yürüyüş yapma günü. Her pazar onlar gelip bizi evden alıyor biz de yürüyüş sonrası onları evine bırakıp kendi evimize dönüyoruz. :D Klasikleşti.. Tabi dönüş öncesi Çıtır'ın anneannesinden poğaça kapmayı da ihmal etmiyoruz :)

Bu haftasonu da yine Caddebostan sahildeydik. Erkenden kalktığımız için erkenden gidebildik :D Keşke oralarda otursaymışız, çok seviyorum o sahili..:) Duck da öyle :)

Bugün de köpeğini gezdiren bir kadını  yere düşürdük bir de yine köpeğini gezdiren bir kadının elinden poşetini kaptık ama neyse ki sorun olmadı :)) İkisini de önceden uyarmıştık :))
Yaşasın haftasonları! :)

Gezi sonrası da Lyme aşısının zamanı gelmişti bir de kulakları yine kötü olmuştu o yüzden veterinere gittik. Kulaklar yine fena, burdaki kedilerden kurtulmadığımız sürece de kulakları geçmeyecek sanırım. Kıyamam ya :( Aşı da ağır geldi heralde sürekli uyukluyo tipi kaymış bir şekilde, az da ateşi var sanırım burnu da kuru.. Yarın düzelir inşallah.Kıyamam, öyle çok seviyorum ki Duck'ı, elimden gelse iki saniye ayırmam yanımdan, sürekli sarılmak geliyor içimden :))

Tombilik popolu uysal ve şımarık oğlum benim :)

2 yorum:

  1. Sheena dedi ki...:

    accuk kilo mu almis ne?

  1. ozge dedi ki...:

    eveet 35 kilo olmus ayicik :D
    ya gunde 5 defa kosturan kopegi eve kapayinca boyle oldu,bu bitince light mama alicaz :S