Aferin Bana

duck paşazade hazretleri

bir köpek düşünün, sadrazam mübarek..
geceleri uykuda duymaz da kapıyı açamazsam çişini yapsın diye serdiğimiz hastalar için olan yatak koruyucu bezi bitti diye serdiğim gazetelerin kokusundan hoslanmayip üstüne bile basmıyor, ben onları kaldırana kadar da havlayıp bir şekil beni uyandırıyor..
neyse gecenin bir yarısı kalkıp gazeteleri kaldırıp beyfendiye bahceye yuruyecek yol actiktan sonra kapiyi da acip cisinin bitmesini bekliyoruz..

kopeklerin oyalanmasi icin satilan plastikimsi deri icine saklı kulak mıdır nedir öyle bir şey alıyoruz, beyfendi o kıymetli dişlerini plastikimsi deriye asla sürmüyor, getirip çıkar şunu dercesine bir sinirle önüme fırlatıp ben içinden gerçek kulak derisini çıkartana kadar da havlamayı ve homurdanarak söylenmeyi durdurmuyor..

yemek yerken rahat vermiyor, yediklerimden isteyip duruyor diye o bahcedeyken ben mutfakta gizli gizli yemek yersem içeriye girdiğinde çıldırmışçasına ağzımı koklamaya çalışıyor ve tahmin ettiği şeyi yapıp ondan gizli yemek yediğim için deliler gibi kızıyor..

mandalinayı çok seviyor, ama kabukları yenmediğinden kabuklu bir şekilde verdiysem aynı kulağa yaptığı gibi getirip önüme atıyor, hadi soy bakalım annesi :) soyarken de iki saniye sabredemeyip ay mayh tuhaf sesler çıkarıp fenalıklar geçiriyor hadiii hadisenee hadihadihadiii diye :))

işte bu köpeğe gittim 100kg et değerinde koskoca bir poşet dolusu kemik aldım, ve bu işlemi büyük bir hata ile onunla birlikte yaptım, tabi eve gelene kadar tepemdeydi.. bir adım atiorum hoop duck da kucaimda, hulk gibi güçlü olsam kafamın üstüne kadar rahat ederdim ama ben duckın tasmasini biraktigim halde beni eve kadar üstüme atlayarak takip etti :))
tabi eve geldik hemen kaynatıp verdik kemiklerden birini, oooh kıtır kıtır yedi bitirdi büyük keyifle.. öyle ki insanın da canı oturup yemek yemek istiyor, büyük bir iştahla :)

dedim şuna bi hainlik yapiim plastikimsi kemiklerinden veriim bunun ustune, bakalim napicak hehe.
verdiğim gibi kafasini bir hışımla sallayarak kemiği üstüme bi fırlattı, bir de sinirli sinirli havlıyor homurdana homurdana hahah.

ama o begenmeyip de üstüme attığı kemiği gecenin bir yarısı almış gelmiş, ben uyurken bir baktım ağzında kemikle üstümde yatıyor. dur oğlum nefes aliim diyorum itiyorum yok, o benim elime kemiği tutuşturma derdinde.. iyi hadi aldık kemiği, üstümde köğek, burnumun dibinde ağzı yine de uyuya uyuya tuttum o kemiği de yedi.. bırakırsam üstümde tepinip homurdanıyo, küçükmüş de kemik, patileriyle tutamıyormuş, ooh.

biraz eğitim alsa beni geçicek bu köpek zeka ve duygu sömürüsü konularında,
aman allah korusun :))

0 yorum: